День св.Валентина у Львові

Дата туру

14 Feb

Тривалість

2 дні

Перегляди

571

Mаксимум місць

10

У вартість входить

Проживання
Екскурсії
Трансфер
Сніданки
Страхування

Опис Туру

День 1

Приїзд до Львова
Трансфер в готель. (Поселення згідно правил готеля)
Відправлення на пішохідну еккурсію містом. Львів може бути чудовим містом для двох, коли йдеться про річницю шлюбу, медовий вікенд. День Закоханих, чи просто романтичну втечу. Львів – одне з найгарніших міст України! Місто, де творяться дива! Місто, де варто закохатися одне в одного заново… Наш гід розповість про незабутні історії кохання старого Львова… Ви дізнаєтесь фірмові рецепти «львівської романтики».
Ми проведемо вас по найцікавішим і колоритним місцями Львова, і крім найяскравіших пам'яток, покажемо вулицю, будинок, балкон, лавочку та інші, «призначені для закоханих», місця.
Повернення в готель. Вільний час.
Вечір свята рекомендуємо провести у двох, попередньо зарезервувавши столик в одній з затишних кавярень чи ресторанів міста. Особливий настрій створить краса вечірнього Львова - приділіть увагу закладам з власною критою терасою.
Самостійне повернення в готель. Ночівля.
День 2

Сніданок.

Виселення з готелю. (Речі можна залишити в камері зберігання готелю)

Відправляємось на Автобусну екскурсію по Львову. Яким би компактним не здався Львів при першому знайомстві — є тут ще безліч неймовірно красивих і привабливих, романтичних і багатих історією місць, які розкидані по всьому місту. Тому, з комфортом розташувавшись в салоні автобуса, Ви пройдете від однієї розкішної вілли знатних графських родин до іншої, повз старовинні сади особняків львівських архітекторів, спроектовані своїми ж господарями для своїх же сімей. Плавно котячись по мощеним бруківкою львівським вуличкам, більше і більше занурюючись в цю атмосферу, Ви почуєте багато захоплюючих історій про життя цих місць до того як газові ліхтарі тут замінили електричним освітленням ...

Вільний час для купівлі сувенірів і прощання з містом.

Самостійний виїзд.

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
День св.Валентина у Львові 1,200 грн 0 грн 10 14 Feb 2 дні

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання
Збираєтесь подарувати на день закоханих шоколадку? Тоді зробіть це красиво - везіть свою другу половинку до найромантичнішого міста України - Львів, купуйте найсмачніший львівський шоколад і святкуйте день Святого Валентина правильно — у Львові!

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua

Можливо Вас також зацікавить