Львів та місто-музей Жовква

Дата туру

Щодня

Тривалість

2 дні / 1 ніч

Перегляди

555

Mаксимум місць

44

У Вартість Входить

Проживання
Екскурсії
1 Сніданок
Трансфер
Страхування

Опис Туру

День 1

Зустріч на вокзалі, трансфер.
Оглядова автобусна екскурсія по місту, під час якої ви зможете оглянути культові споруди Львова: церкву св.Ольги та Єлизавети з її неоготичними шпилями, костел Марії Магдалини, собор Св. Юра - головний греко-католицький храм України, комплекси Львівських університетів, пр. Свободи та багато інших пам'яток.
Обід(оплачується додатково)
Пішохідна екскурсія старою частиною міста, під час якої ви поринете в історію Львова. Побуваєте на площі Ринок. Побачите: ратушу, "Чорну Кам'яницю", будинок Корнякта з Італійським подвір'ям, Успенську церкву - чудовий зразок архітектури Відродження, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл.Підкови, ансамбль Вірменського собору, костели Домініканів та Бернардинів ...
День 2

Сніданок.

Виселення з хостелу. Посадка в автобус з речима

Виїзд на екскурсію до міста Жовква.

Перед відвідуванням Жовкви ми заїжджаємо до Крехівського монастиря Святого Миколая отців Василіян. Чудове і мальовниче місце, яке розташувалося серед букового лісу. В комплекс монастиря входить кам'яний храм Преображення Господнього (XVIII ст.) і дерев'яна церква Покрова Пресвятої Богородиці (2004р.), в якій знаходяться дві чудодійні ікони. Поряд з монастирем знаходиться цілюще джерело та кам'яна церква і келії Св. Іоіла.
Жовква - «ідеальне» місто епохи Відродження, яке за кількістю архітектурних пам'яток займає друге місце після Львова. Жовква приваблює середньовічним замком Жолкевських (1594р.), який був резиденцією польського короля Яна III Собеського, також слід обов'язково побачити кафедральний костел св. Лаврентія (1606р.) з падаючою дзвіницею та некрополем родин Собєських і Жолкевських. Зупинка для обіду(рекомендуємо замовити комплекс).

Повернення до Львова орієнтовно о 17:00. Прохання розраховувати час до потягу. Після екскурсії , автобус може одразу завести Вас на вокзал. У разі якщо потяг піздній, закінчення екскурсії в центрі або біля хостелу.

Вартість туру для групи:
(супроводжуючий безкоштовно)

21+2 (21 туристів + 2 супроводжуючих) :  740 грн./ос
28+2  (28 туристів + 2 супроводжуючих) :  710 грн./ос
37+3  (37 туристів + 3 супроводжуючих) :  650 грн./ос

Додатково оплачується:

Вхідні квитки; Харчування ( сніданки – 70-75  грн; обіди – 85- 90 грн; вечері – 90-100 грн.). Трансфер автобусом на вокзал ( орієнтовно 600-1200 грн, в залежності від кількості осіб в групі)

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
Львів та місто-музей Жовква 650 грн 650 грн 44 Щодня 2 дні / 1 ніч

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua