03

Aug
2014

Фестиваль «Ніч у Львові»

Posted By : підтримка/ 545 0

У Львові існує безліч цікавих традиції, однією, і чи не найцікавішою з них, стало проведення двічі на рік атракції під назвою “Ніч у Львові”. Понад сто нічних розваг пропонують мешканцям та гостям міста організатори та учасники забави.

На цей вікенд Львів стає насиченим різноманітними цікавими вечірніми та нічними розвагами і безліч туристів прагнуть відвідати це надзвичайне місто саме у цей період.

Цього року “Ніч у Львові” відбудеться 15-17 листопада і місто вже готове прийняти велику кількість туристів. Це дійсно цікаве та незабутнє шоу і варто хоча б раз побачити культурне життя Львова вночі, адже воно дуже різноманітне та насичене. Участь у цьому дійстві беруть багато закладів, а саме таких як кав’ярня-галерея «Штука», музей «Таємна аптека», музей модерної скульптури Михайла Дзиндри, Галерея «Дзиґа», Собор св. Юри та безліч інших, а також на вас чекають цікаві екскурсії львівським Чудо бусом, нічні візити на Личаківський цвинтар та шопінг у ТЦ “Магнус”! І це далеко не все! Львів перетвориться на справжню столицю нічних розваг — не пропустіть можливість потрапити у вир цих надзвичайних пригод!

Якщо ви вирішили відвідати Львів на цей цікавий вікенд і не знаєте чим зайняти себе вдень, то ми маємо для вас багато оригінальних пропозицій, як незабутньо провести час. Ви можете відправитись на екскурсію Замками Львівщини, Карпатським трамвайчиком або відвідати Жовкву та Крехівський монастир.

Для комфортного проживання ми пропонуємо поселення у зручних квартирах у самому центрі міста, на проспекті Свободи, вул. Дудаєва чи вул. Костомарова, або інших чудових районах нашого міста.

Львів завжди радий новим гостям, і ми, як справжні львів’яни підтримуємо цю чудову традицію гостинності, та чекаємо на всіх бажаючих поринути у Львівську казку!