20

Feb
2015

Найочікуваніші туристичні весняні події 2015 року у Львові

Posted By : підтримка/ 543 0

Кожного року у Львові проходить дуже велика кількість різноманітних подій і фестивалів. Кожного року їх кількість збільшується, але я певні події які вже не 1 рік приваблюють як гостей міста так і жителів Львова.

Серед таких свят в весняний період можна виділити такі:

Вдвічі більше Львова
дата: 20-22 лютого
Забронюй одну ніч в готелі, а другу отримай бескоштовно, замов філіжанку кави, а іншу отримай в подарунок. Економте на подорожах та приєднуйтесь.

Міське свято Шоколаду
дата: 6-8 березня
Найсолодше свято міста запрошує ласунів скуштувати найсмачніші і найрізноманітніші шоколадні вибоби.

Lviv Fashion Week
дата: 25-29 березня
Двічі на рік у Львові проходить Lviv Fashion Week, який є однією з найбільших модних подій у Східній Європі. Вперше провели Lviv Fashion Week у березні 2008 року і привернули до себе та міста  увагу відомих осіб у світі моди.

Фестиваль Писанок у Львові
дата: 12 березня – 13 квітня
Родинний захід, який прославляє столітні традиції святкування найбільшого і найсвітлішого християнського свята. Основною ідеєю свята є популяризаціє великодніх традицій та прикрашеня Львова писанками – невідємним символом Великодня.

Великдень в Гаю
дата:7-14 квітня
У Львові, як ніде в іншому місті дотримаються та намагаються берегти українські традиції. Щоб відчути справжню атмосфери великодня і зануритися в давні народні звичаї варто приїхати до Львова на святкування цього свята. Традиційне місце святкування є музей під відкритим небом “Шевченківський гай”. На протязі всього страсного тижня всіх бажаючих навчатимуть писати писанки, робити великодніх коників, розповідатимуть про орнаменти та символи великодніх звичаїв. Також буде багато розважальних ігор.

Міжнародний фестиваль Флюгери Львова
дата: травень
Етно-джазовий фестиваль щороку об”єднує на своїй сцені виконавців з різних країн етномузики та джазові грути. Фестиваль вже звично приходить у внутрішньому дворику Ратуші. Вперше фестьиваль провели в 2003 році.

Міське свято “День Батяра у Львові” 
дата: 1-2 травня
Свято присвячене одним із найколоритніших субкультур тих часів Львова. Гостя зможуть ближче побачити з батярською культурою, познайомитись зі справжніми батярами та поспівати батярських пісень. В програмі свята: вуличні забави, батярські танці, ярмарок батярських лігумін, театральні дійства та концерт.

 
//