18

Dec
2014

Що вихідних Різдвяний гармидер у Львові

Posted By : підтримка/ 795 0

Що вихідних Різдвяний гармидер у Львові

У Львові на площі Музейній що вихідних пройде вже третя соціальна ярмарка Різдвяний Гармидер. Учасники – молоді талановиті українці, що створюють цікаві та ексклюзивні речі. Захід відбудеться: 18-21, 25-26, 30-31 грудня та 7-11, 13-14, 17-21 січня.

«Коли всі навколо метушаться в приготуванні до зимових свят, так хочеться затишку: затишно обрати особливий дарунок особливій людині, зробити затишне фото, затишно випити чаю з ароматним печивом чи глінтвейну в компанії друзів, поцілуватись під омелою… Тут особлива атмосфера!», – розповіла організатор соціальної ярмарки Різдвяний Гармидер Іванка Фединчук.
Організатори соціальної ярмарки мають на меті популяризувати соціальне підприємство, щоб підприємці міста більш активно долучались до різноманітних соціальних проектів та підтримували тих, хто потребує допомоги. «Для мене особисто успіх Гармидеру – це бажання учасників робити свій маленький бізнес соціальним. Так приємно, коли після ярмарки до мене підходить учасниця і запитує, як можна стати соціальним підприємством, як залучити до роботи представників вразливих верств населення. Загалом я задоволена. І насмілюсь назвати Соціальний люфт і в його рамках ГАРМИДЕР успішним тоді, коли у Львові збільшиться кількість соціальних підприємств в результаті наших дій», – додала Іванка.
Ще одна наша особливість – тут не має нічого «китайського», всі речі особливі, більшість ручної роботи від талановитих майстрів.
Частина коштів, виручених від продажу на Різдвяному Гармидеру буде спрямовано на потреби Центру інтегральної допомоги жінкам в кризових ситуаціях.
Додамо, соціальний розпродаж проходить в рамках мистецького проекту «Домініканес».