07

Jan
2016

Розваги у Львові на Різдвяні Свята 2016 р

Posted By : підтримка/ 659 0

Різдво в Гаю


У час Різдвяних свят львів’яни та гості міста зможуть створити нову традицію: збиратись у Шевченківському Гаю і колядувати від хати і до хати.
Побачити, як колись святкували Різдво в українському селі. Усі, хто в ці дні відвідає Шевченківський гай, потраплять в атмосферу родинного тепла, різдвяної містерії, де звучатиме дзвінка коляда у сяйві мерехтливих ліхтариків, де розгорнеться ярмарок, який щедро частуватиме традиційними стравами, а саме – медовою кутею, пампушками, духмяним узваром та іншими смаколиками.

Де: Музей народної архітектури та побуту у Львові “Шевченківський гай”, вул. Чернеча Гора, 1
Коли: 7-9 січня
Вартість: 20 грн

Свято Пампуха у Львові


Готує багато традиційних розваг: конкурс господинь, конкурс вертепів, конкурс пампухоїдів, обрання найкращого Ангела та найгіршого Чорта!
І обов’язково гостинно відчинить свої двері Пампухова Хата з неймовірним розмаїттям солодких символів Різдва.

Де: Шевченківський Гай, вул. Чернеча Гора, 1
Коли: 7-9 січня.

Зимова подорож ретро-поїздом


Усі охочі зможуть здійснити чудову зимову поїздку ретро-поїзом. З першого перону головного вокзалу станції Львів вирушатиме у казкову подорож паровоз Л-3535, який курсуватиме за маршрутом Львів – Брюховичі – Львів.

Де: перший перон головного вокзалу станції Львів
Коли: щоденно, з 2 до 14 січня о 13:30.
Прибуватиме у Брюховичі о 13:50 і вирушатиме у зворотній бік о 14:25. До Львова прибуватиме о 14:45.
Вартість: 10 грн (Львів-Брюховичі-Львів).  Діти до 14 років і надалі подорожують безкоштовно. До вагонів поїзда пасажири потраплять лише при наявності квитка, а діти – лише у супроводі дорослих. Квитки можна придбати у приміській касі вокзалу.

X Ювілейний фестиваль «Спалах Різдвяної звізди». 


Фестиваль, який народився у Музеї народної архітектури та побуту за підтримки “Львівських Ярмарків” став одним із найяскравіших та видовищних різдвяних заходів Львова. Виготовляти звізди, долучатися до «Ходи звіздарів» стало «новою» доброю традицією нашого міста.

Де: о 12.30 біля храму Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор)
Коли: 8 січня