31

Jan
2018

Траси для бігові лиж в Австрие

Posted By : підтримка/ 774 0

Австрія, країна лижного спорту. Тут кожен хто любить лиж знайде щось цікаве для себе: широкі траси, швидкі підйомники, парки для екстремальної їзди. Ну і про шанувальників бігових лиж тут теж не забули.

Майже в кожному курорті є підготовлені і обладнані траси для бігових лиж. Траси є як для новачків так і для професіоналів лижного спорту. Кожен знайде тут місце для себе.

Сезон бігових лиж в деяких регіонах починається вже в листопаді триває до кінця травня. Як наприклад на курорті Штубаіталь. У містечку Нойштіфт близько 80 км добре підготовлених трас. У його околицях знаходиться високогір’ї Марія Вальдраст яке є одне з найкращих місць для любителів бігових лиж.

Ще один популярний регіон це – Кайзервінклі. Тут щороку проходять змагання з бігових лиж “Кайзерлауф” (з тірольського: «імператорський забіг»). Щороку в цьому змаганні беруть участь понад 2000 лижників. Також цей регіон тримає лідерство завдяки своїм 244 км трас.

Неподалік від Кайзервінклі знаходиться Світ лижного спорту. Курорт також має досить велику кількість трас серд яких кожен зможе підібрати що то для себе.

Регіон Ахензе в Австрії також має траси для бігових лиж. Однією з найкрасивіших можна назвати від Пертісау до Фальцтхурнтал. Яка проходить в околицях Карвендель з якої відкриваються неймовірної краси пейзажі.

Загалом якщо брати регіон Ахензее , то в вашому розпорядженні 200 км трас для бігових лиж.

Це тільки кілька курорти в яких є траси для бігових лиж. Їх в Австрії більше 20 так що вибирати є з чого.