23

Aug
2013

VII Міське свято «На каву до Львова»

Posted By : підтримка/ 560 0

Запрошуємо відвідати найароматніший фестиваль кави у Львові!

Вже стало традицією щорічне осіннє проведення найароматнішого фестивалю країни — Міське свято «На каву до Львова». У Львів з’їжджаються численні гості щоб разом з мешканцями міста поринути у надзвичайну казку кави.

Цього року захід відбудеться 26-29 вересня. Пройде це дійство на площі Ринок.

Найкращі львівські кав’ярні готують до свята тонни запашної кави привезеної з усього світу та безліч традиційних та екзотичних кавових ласощів. Усе це ви зможете скуштувати на рекордному Кавовому ярмарку.

Тільки для VII Міського фестивалю «На каву до Львова» буде спеціально створено унікальну кавову суміш. Придбати її можна буде щойно підсмаженою і під Кавові вітання зі Львова.

На фестивалі всі охочі матимуть змогу відправити авторські листівки створені художниками Іванкою та Олександром Войтовичами у будь яку точку планети. Це зможе зробити кожен хто завітає у Кавову пошту “Зі Львова”.

Ще однією цікавою несподіванкою на фестивалі стане те, що у всіх охочих буде можливість придбати унікальні кавові свічки ручної роботи виготовлені Львівською свічковою мануфактурою. Бажаючі зможуть не тільки придбати свічки на згадку чи подарунок, а й власноруч навчитись їх виготовляти та прикрашати кавовими зернами.

Інтригою фестивалю стане прибуття кавових Короля та Королеви. Вони вирушать у мандрівку кав’ярнями щоб визначити найгостиннішу кав’ярню яка пригощає найсмачнішою кавою.

Не варто забувати, що у рамках свята за допомогою усіх поціновувачів кави обирається «Найкраща кав’ярня року».

Вже за традицією голосування відбудеться в три етапи:

  • інтернет-голосування на сайті Свята;

  • голос кавових Короля та Королеви;

  • у кав’ярнях-учасниках за допомогою бюлетенів.

Хочеться солоденького? На фестивалі безкоштовно пригощатимуть величезним кавовим тортом! Його розміри такі гігантські що цих ласощів вистачить на всіх охочих.

Як і минулого року на час фестивалю з’явиться газета «На каву до Львова». З її допомогою усі гості міста та місцеві мешканці слідкуватимуть за всіма подіями у рамках заходу.

На фестивалі на вас чекатимуть:

  • запашна кава;

  • запальна музика;

  • кіно-покази;

  • Третій Західноукраїнський Чемпіонат баріста та багато іншого.

Все це ви зможете побачити і відчути на VII Міському святі «На каву до Львова» – осінні вихідні у Львові стануть справжньою кавовою казкою!