28

Авг
2015

15 місць, куди важко потрапити звичайній людині

Posted By : підтримка/ 945 0

 

Незважаючи на соціальний статус або фінансове становище, у світі є місця, куди не можна навіть багатим, знаменитим і успішним. Тому що вони не члени певного суспільства, з міркувань безпеки або тому, що вони не володіють певним набором умінь і знань. 

Що відчуває людина, коли хтось підходить до нього і, вибачаючись, повідомляє, що вхід заборонено? Він злиться або засмучується, намагається зрозуміти, чому він, вільна людина, не можете увійти кудись на планеті Земля. Всім хочеться, щоб до них ставилися однаково, і не хочеться потрапляти в ситуації, коли в чомусь відмовляють.

14. Підвал, де зберігається секрет рецептів Кока Коли – штат Джорджія, США 


Вже більше 100 років компанія «Кока Кола» є одним зі світових лідерів на ринку безалкогольних напоїв. І, схоже, для неї нічого не зміниться в майбутньому, так як вона ретельно зберігає свої секретні рецепти вже 125 років. 
Секрети вона зберігає в одному з добре обладнаних найсучаснішими системами охорони підвалів в Атланті. Хоча вхід в «святая святих» доступний для екскурсій, але це не означає, що секрети доступні публіці. 

13. Центр екстрених операцій Маунт Уетер – штат Вірджинія, США 

Центр Маунт Уетер є одним з найбільш захищених об’єктів на Землі, так як він грає важливу роль в екстрених випадках, які можуть статися на планеті, особливо це стосується високопоставлених і офіційних осіб держави . 

У вересні 2011 року політик Дік Чейні був доставлений в цей центр для забезпечення максимальної безпеки під час здійснення терактів в Нью-Йорку. 

Центр був заснований в період Холодної війни, і знаходиться він в декількох хвилинах польоту від Вашингтона. Це наземна і підземна споруда зі своїми пожежниками і поліцейськими підрозділами, тут діють свої закони, і ніхто не зможе опинитися навіть поблизу, бо все ретельно охороняється. 

12. Заборонена територія полігону Вумера – Австралія 

Вхід на територію найбільшого на Землі випробувального полігону Вумера суворо заборонений, оскільки це військовий об’єкт. Якщо хтось все ж проникне на об’єкт без дозволу, то піддасть своє життя небезпеці, оскільки система безпеки буде сприймати його як ворога. 

Полігон має велике стратегічне значення для військових сил Австралії, тут вони випробовують різного роду зброю. Крім цього, на полігоні є поклади корисних копалин, які в майбутньому зможуть забезпечити держава у фінансовому плані.  

11. Резервація Явар – Бразилія 

Резервація Явар є зоною в джунглях Амазонки, де в ізоляції живуть туземні племена вже багато сотень років. Зона настільки заглиблина в джунглі, що знайти їх вдалося тільки завдяки супутниковим знімкам, на яких було видно деяку активність людей. 

Коли фахівцям вдалося дістатися до цих місць, то вони побачили доглянуті поля з урожаєм. Для того, щоб забезпечити безпеку цих племен влада вирішила заборонити вільний вхід на територію, площа якої становить понад 77 000 км2.

10. Зона 51 – штат Невада, США 

Зона 51 має безпосереднє відношення до проблеми існування інопланетян. Протягом багатьох років уряд ретельно заперечувало існування цієї військової бази, і, незважаючи на розсекречення деякою інформацією, продовжує заперечувати. 

Особливо це стосується досліджень, пов’язаних з інопланетною діяльністю та формами життя. На шляху до бази можна побачити безліч знаків, що забороняють просування вперед, і їм прийдеться слідувати, так як об’єкт перебуває під посиленою охороною. 

9. Північний Сентінельскій острів – Андаманські острови, Бенгальська затока 

Північний Сентінельскій острів є одним з найкрасивіших в Індійському океані, але ніхто не зможе туди потрапити. Більшість таких островів покриті непрохідними лісами, хоча там чудові пляжі. 

Проблема лише в тому, що присутності чужих не бажають місцеві жителі, вони можуть навіть убити. Місцеві жителі відкидають будь контакти з цивілізацією. Люди там настільки первісні, що метають стріли і вогонь у пролітають вертольоти. 

Індійський уряд поважає права місцевого населення і захищає їх недоторканність, хоча б тому, що контакти з тубільцями можуть бути небезпечними.  

8. Диснеївський клуб 33 – Новий Орлеан, США 

Клуб 33 вважається таємним товариством в Діснейленді, про існування якого знають лише його члени. Він був заснований Уолтом Діснеєм в 1967 році, як таємне товариство, членами якого були інвестори, політики і знаменитості, які приїжджали в Діснейленд. 

Важко знайти цей клуб, так як немає ніяких покажчиків. Навіть якщо якось довідатися його місцерозташування, потрапити туди не вийде, якщо немає персонального запрошення. 

Ще, що дійсно стримує багатьох, це членські внески в розмірі 25 000 доларів, щорічний внесок у розмірі 10 000 доларів і черга на 14 років вперед. 

7 . Клуб джентльменів Уайта – Англія 

Клуб джентльменів Уайта – найбільш таємне товариство в Англії, хоча вже 320 років всім відомо про його існування. Він відкритий тільки для еліти чоловічої статі, жінкам і звичайним людям членство в клубі заборонено. 

Єдиний член клубу, якому вдалося припинити членство в клубі, це прем’єр-міністр Великобританії, Девід Кемерон, так як він зрозумів, що його погляди кардинально суперечать поглядам членів клубу . 

Хоча це клуб джентльменів, але часто їх можна побачити в казино і мертвецьки п’яними. Потрапити в клуб так само складно, як отримати лицарське звання від королеви. 

6. Номер 39 – Пхеньян, Північна Корея 

Майже кожен уряд у світі було пов’язано з «брудними справами» або таємними організаціями, про які не бажає поширюватися. Уряд Північної Кореї пов’язане з діяльністю таємної організації Номер 39 (Бюро 39, Підрозділ 39). 

Різні джерела заявляють про незаконні справи уряду і цієї організації, пов’язаних з торгівлею наркотиками і фінансовими махінаціями. 

Гроші, отримані від цієї співпраці, йдуть на розробки ядерної зброї і на розкішне життя лідерів країни. 

5. Міжгір’я – Башкортостан, Росія 

Це місто в Росії вважається найособливішим. Міжгір’я – це закрите місто, але в ньому живуть люди, які працюють на секретних підприємствах. 

У НАТО вважають, що жителі міста мають відношення до виробництва ядерної зброї. Місто було засноване в період Холодної війни і досі функціонує. Без спеціального дозволу потрапити в нього не вийде. 

4. Сюртсей – Ісландія 

Сюртсей – це острів, який з’явився 14 лютого 1963 в результаті вулканічної діяльності в море недалеко від берегів Ісландії.Вулкан на морському дні продовжував вивергати лаву і за 3,5 року утворився острів, площею 1,4 км2, але хвилі сприяють зменшенню його площі за рахунок ерозійних процесів. 

Здається, це прекрасне місце для організації наукових експедицій, які можуть вивчати флору і фауну , але це не так, тому що природа сама перешкоджає появі на острові людей.  

3. “Пайн геп” – Австралія 

“Пайн геп” – це надсекретна військова база Австралії, тому людям мало що відомо про її діяльність. Подейкують, що на ній випробовують безпілотні літальні апарати. 

База була заснована в 1970 році, і австралійський уряд не любить говорити на цю тему. На ній знаходяться радарні установки, які відстежують сигнали з космосу, включаючи шпигунські супутники. Вхід на територію бази суворо заборонений. 

2. Прип’ять – Україна 

Україна – це одне з багатьох держав, яка використовує ядерне паливо в мирних цілях, але Чорнобиль показав усьому світові, що атом несе страшну загрозу всьому живому на планеті. 

Прип’ять було сучасним процвітаючим містом до того дня, коли на Чорнобильській атомній станції відбулася аварія. 

Сьогодні жити в Прип’яті не можливо через високий рівень радіації, а потрапити сюди можна тільки в супроводі спеціальних служб. Потрапити в Прип’ять в принципі цілком можливо, але це ризик для здоров’я і, можливо, життя.  

1. Зміїний острів – Бразилія 

На Зміїний острів в Бразилії краще не вирушати – одна назва чого варта. На ньому налічують до 4 000 змій, які полюють на птахів, і отрута яких вбиває людину за кілька хвилин або годин. Крім того, відвідування острова заборонено урядом Бразилії.