02

Фев
2015

Яку купити туристичну страховку ?

Posted By : підтримка/ 823 0

Кожного разу коли ми їдемо закордон чи то по роботі, чи на відпочинок для перетину кордону нам потрібен ряд документів: закордонний паспорт з візою, запрошення чи ваучер з готелю ну і страхівка. І кожного разу виникають запитання:

– яку страхівку взяти?
– а чого так дорого?
– а навіщо вона мені потрібна і так нічого не помагає? Та і нічого не станеться зі мною
А насправді навіщо вона нам та страхівка і чого її так вимагають?
Ну почнем з того що страхівка є щось накшталт гаранту вашової фінансової спроможності. Тобто у випадку нещасного випадка ви зможете оплатити медичні послуги.
Для того щоб страхівка була дійсною і спавді покривала походи до лікаря треба для початку ну шукати найдешевшу страховку у сумнівних компанія, а й правильно обирати перелік послуг які покривати ме страховий поліс.

Яку вибрати страхівку?

Пункт призначення Подорожі ми пропустимо так як не думаю що ви будете купляти страховку незнаючи куди поїдете.

Почнем з того що відмовитись від франшизи. Тобто в рядочку франшиза має стояти 0
Франшиза – це сума коштів яку страхова компанія не виплачує.
Що покриває твій страховий поліс?
В кожній страховій компанії є свої назви різних комплексів страховго покриття, тому потрібно питати що входить в той чи інший пакет. В основному пакети ділять на 3 пакети. (Економ, стандарт, максимальне покриття)

Найкращий варіант взяти пакет стандарт і доповнити деякими ще пунктами, які вам потрібні.

Дізнайтесь обовязково що входить в кожен пакет. Уточніть чи покриває страховий поліс звернення до лікаря в готелі. Якщо ж ні тоді дізнаєтесь чи можна цей пункт включити в страховий поліс.
В основному в жоден пакет страховго полісу не входить покриття травм у випадку занняття екстримальним спортом. Тому, якщо ви плануєте покататись на квадрпациклі чи зайнятись дайвінгом чи ще чимось обовязково включіть цей пункт у вартість.
Ще один обовязкорвий пунки це Страховка від нещасного випадку. Цей пункт передбачає відшколдування чи покриття в дорозі не залежно від того чи ви знаходитесь в Україні чи закордоном.
Якщо це все включити в вартість страхівки наприклад до Європи з максимальною суммою покриття 30 000 Євро ( це стандлартна сума для європейськийх країн) з термінои подорожі 10 днів її вартість становитиме орієжнтовно 200 грн.
Перевірити вартість можна в інтернеті на більшості сайтах страхорвих компаній

Як скористатись страховою ?

Якщо під час подорожі з вами стався неприємний інцидент “страховий випадок”, то ваші дії мають бути наступними:
– знайти свій страховий поліс
– задзвонить за зазначеними у ньому номером і повідомити що з вами сталося і ви хочете скористатися страховим полісом. Якщо ви не встані цього зробити то це може зробити будь яка інша людина.
Обов’язково повідомити ваше ім’я та номер страхового полісу.
Далі оператор вам повідомить як діяти і до кого звернутися.
Далі все по інструкції яку дать вам оператор
Обов’язково не залежно від того чи ви оплачуєте витрати і вам повертають по приїзду додому кошти чи одразу страхова компанія зберігайте всі документи та чеки, які вам дає лікар чи в лікарні.
Основне правило не намагайтесь зекономити на страховці вона не так багато коштує від загальної вартості подорожі щоб потім мати надзвичайно багато проблем.