16

Янв
2014

Куди варто поїхати відпочивати зимою, щоб відчути літо

Posted By : підтримка/ 1402 0

Зимою кожен з нас починає задумуватись про літній відпочинок, море, гори і чудовий час, який чекає попереду. Коли зима затягується це починає впливати на людину недобре, адже відсутність сонця, короткий світловий день кожного разу несе випробовування для світло та теплолюбивої людини.

Проте існує вихід з зимової сплячки і для цього варто зрозуміти, що існують на світі країни, де у цей час справжнє літо з сонцем, теплом і смачними фруктами.

Пропонуємо Вам декілька цікавих місць де можна перелітувати зиму.

Єгипет

У Єгипті ви відчуватимете тепло цілий рік.  Ідеальним часом для поїздки є період з жовтня по квітень. В цей час там не так багато туристів, не такі ціни на життя та послуги. Відпочинок у Єгипті із грудня по лютий на місцевих курортах Червоного моря порадує температурою повітря не нижче 23-25 градусів тепла, води – 20-22 градуси.  Тоді засмагати на сонечку й купатися дуже добре. Фанатів дайвінгу Червоне море зачарує своїм підводним світом. Крім пляжного відпочинку, в Єгипті ще є на що подивитися, адже це країна з дуже древньою історією.

Країни Азії

Індія

Індія – це країна з абсолютно відмінною культурою та прекрасною погодою в зимовий період. Дуже популярним напрямком для відпочинку взимку є штат з короткою назвою Гоа на південному заході Індії. Сезон зими в Гоа триває з грудня по березень. У Гоа все дуже дешево і це приваблює велику кількість туристів.

Таїланд

Наступною країною, куди, потрапивши один раз, захочеться повернутись є Таїланд. Кажуть, що це рай на землі. Нескінченні кілометри красивих пляжів пляжів, фантастичні скелі, доброзичливі жителі, завжди усміхнені та щасливі, чудові пам’ятники архітектури – оце лише частинка того, що можна у Тайланді. В Тайланд краще їхати в період нашої зими – тобто з грудня по березень. Клімат м’який, сухий і море спокійне. Таїланд не дуже великий, при бажанні його цілком можна об’їхати за два тижні відпустки.

 

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка (в перекладі з санскриту – «Благословенна земля») є також прекрасною альтернативою зимі. Жителі острова дуже пишаються своїми чайними плантаціями, які із задоволенням відвідують туристи.Відпочинок на Шрі-Ланці принесе вам незабутні враження і неабияке енергетичне наповнення.

В’єтнам

Відпочинок у В’єтнамі теж набирає популярність у туристів з усього світу, однак цей напрямок не користується таким високим попитом, як описані вище країни. Екзотичність і незвичайна краса природи  вабить сюди мандрівників зі всього Світу, і, цілком можливо, скоро ця країна увійде до числа лідерів по зимовому відпочинку.Відпочинок у В’єтнамі також дуже дешевий.

 

Карибські острови

До країн Карибського басейну відносяться  Куба, Гаваї, Ямайка, Багами, Таїті, Домініканська Республіка і ще кілька екзотичних островів.  Куба – самий великий і найбільш самобутній острів Карибського басейну. До цих пір на острові панує дух свободи і рівності, а люди, що живуть практично в убогості, вважають себе найщасливішими на землі. У них стільки радості, що вони не упускають можливості потанцювати, лише тільки почують звуки музики. Тому кожен європеєць, приїжджаючи туди, поринає у веселу атмосферу загального свята

На яку б з цих країн не впав Ваш вибір, це може стати для Вас найкращою зимою у житті!