13

Ноя
2013

Новий Рік та Різдво у Львові

Posted By : підтримка/ 888 0

За звичаєм більшість мешканців України, а також і інших держав, котрі збираються виїхати кудись на свята не вагаються у виборі, адже Львів вже традиційно став туристичним центром святкового дійства. Так склалось, що саме у Львові збереглись усі традиції проведення Новорічних та Різдвяних святкувань і подивитись на цю феєрію їдуть не тільки сусідні області, а і туристи, яким треба подолати не одну тисячу кілометрів. Дійсно, зустріти Новий рік у місті з такою чудовою та багатою історією та поспівати колядки у самому центрі міста можна лише завітавши до Львова.

На новорічні та різдвяні свята Львів перетворюється на справжнє казкове містечко. Тут відбувається велика кількість різноманітних фестивалів та заходів, на які варто завітати. Львів сам по собі прекрасний, а ось на період свят він стає ще незвичайнішим та колоритнішим. Починаються заходи тут ще з середини грудня і тривають аж до Водохреща, тому коли б ви не приїхали вам зажди будуть раді та вам обов’язково буде на що подивитись. Як і у інших містах тут встановлюють центральну ялинку, біля якої кожного вечора збираються як місцеві жителі так і гості міста, щоб поділитись враженнями та відчути атмосферу свята.

Різдво у ЛьвовіА ще у Львові відкривають традиційний “Різдвяний Ярмарок”, на якому представлені вироби народних майстрів, а також можна придбати новорічні вироби, смачний мед, покуштувати місцеві страви та напої і випити гарячого глінтвейну. Всі вітрини та дерева прикрашають новорічними гірляндами і ввечері Львів сяє мільйонами різнобарвних вогників. На площі Ринок встановлюють різдвяну шопку, а ближче до самого різдва починається справжнє театралізоване дійство, з акторами та справжніми вівцями, біля яких товпиться безліч зацікавлених дітлахів.

Саме у Львові ви зможете відчути атмосферу свята, адже по центру гуляють вертепи, всі співають колядки, готують 12 святкових страв, носять один одному вечерю, одягаються у національні костюми та дарують чудовий настрій. А ще у Львові в цей період відбувається “Свято Пампуха”, на якому всі бажаючі можуть скуштувати різноманітну випічку та оцінити майстерність місцевих умільців. Перед Різдвом у Львові, у самому центрі міста встановлюють невід’ємний атрибут Різдва — дідух! Його встановлення дуже урочисте і робить це мер міста під бурхливі оплески та спів колядок.

Новий Рік у ЛьвовіЛьвів і без того цікаве місто, у котрому завжди є на що подивитись, чому здивуватись і чого навчитись, але зустріч Нового Року та Різдвяні свята у цьому дивовижному місті не забудуться вам ніколи!

Ми подбали про те, щоб влаштувати вам найцікавішу та незабутню програму святкування. Ви відчуєте справжній дух свята та захочете повертатись сюди знову та знову!

Запрошуємо вас переглянути Новорічну та Різдвяну програму.