25

Май
2014

Подорожувати на автобусі з комфортом

Posted By : підтримка/ 889 0
Автобусний тур – це один з най дешевших і най популярніший вид туризму. Під час однієї подорожі ви можете відвідати велику кількість цікавих місць і слідкувати за зміною краєвидів, а також на довгих відстанях зекономити на ночівлях.
Для того щоб подорож пройшла на найвищому рівні треба знати деякі дрібниці.
Автобусні тури мають свої особливості чим і відрізняються від інших типів туристичних подорожей: неможливо визначити точну годину прибуття в готелі через те що дорога може зайняти більше часу ніж планується. Затори, на дорогах, митниці, погодні умови або просто погана дорога.
Кожних 3-4 години робиться технічна зупинка. Зупинки в основному роблять на заправках або в місцях де є магазини і туалет. Під час зупинки можна розімятися і прогулятись, випити кави та щось купити в магазині. Не захоплюйтеся сильно прогулянкою тому що зупинка триває в середньому 20 хв.
Всю інформацію в автобусі надає керівник групи (гід). Якщо у вас виникають якість питання чи потреби звертайтеся до нього.
Що треба знати щоб подорож була комфортною
Щоб подорожувати автобусом комфортно необхідно правильно вибрати місце. Місця в автобусі однакові окрім останнього ряду. Сидіння  в більшості автобусах в цьому ряді не розкладаються і якщо всі місця зайняті досить важко долати довгі дистанції, але якщо можна забрати собі два місця то з них можна зробити майже ліжко.
Якщо ви вище середнього росту то місця краще вибирати в колоні за водієм так як відстань між кріслами тут трохи більша і обирайте місце ближче до проходу, щоб можна було витягнути ноги на всю довжину. Не рекомендую замовляти місця в першому ряді або біля другого виходу через те що перегородка перед сидіннями не дасть вам вирівняти ноги.
По можливості спробуйте дізнатись яка відстань в автобусі між сидіннями. В комфортабельних автобусах ця відстань має 86 см. В менш комфортних автобусах 65-77 см. Якщо цю інформацію вам не надали уточніть загальну кількість місць. В стандартному автобусі довжиною 12 м їх 49. Якщо їх більше відповідно відстань між кріслами буде менше бо ці місця були доставлені.
В двох поверхових автобусах більш комфортним вважається перший поверх. Тут менше місць і між деякими сидіннями є столики.
Що взяти з собою в автобус
В салон не треба брати весь ваш багаж – це створить для вас і інших пасажирів масу не зручностей.
В середину автобуса беріть речі, які можуть знадобитися вам в процесі їзди: воду, медикаменти які можуть вам знадобитися, щось перекусити, вологі спиртові серветки, надувна подушка під голову, теплі речі на випадок похолодання, телефон, планшет, фотоапарат та інші розваги,
Одяг беріть комфортний і зручний з взуттям те саме і бажано не нове.
Обов’язково необхідно мати невеличку сумочку для документів і грошей, яка буде постійно при вас.
Це основні пункти і правила щоб подорож автобусом була не настільки важкою як про неї розповідають.