ukraine

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Курорти Ізраїля

мапа

Ейлат

Ейлат - місто на півдні Ізраїлю, на березі Ейлатської (Акабської) затоки Червоного моря. Це стародавнє місто, яке існувало ще за часів царя Соломона. Ейлат - це місто-курорт з неповторною красою, природою, відпочинком, шопінгом, розвагами і нічним життям.
Відпочинок в Ейлаті вабить тисячі пірнальників зануритися в бездонні простори, найпівнічнішого в Євразії коралового царства, в лабіринтах якого невпинно мелькають екзотичні риби. Тури в Ейлат це багата екскурсійна програма, лікування і оздоровлення, паломництво, різноманітні визначні пам'ятки Ейлата, просто хороший відпочинок в Ейлаті на побережжі Червоного Моря і біля Мертвого Моря, знаменитого своїми солями, що мають цілющу дію на організм людини. Залежно від ваших переваг у відпочинку і суми, яку ви готові витратити на відпочинок в Ейлаті, на ваш вибір пропонуються готелі Ейлата 3*, 4* і 5*.

В Ейлаті унікальний клімат, це найсухіший район країни. Влітку температура піднімається інколи до +45°С, але спеку легко переносити завдяки сухому повітрю і вітрам. Зима тепла і м’яка, з невеликою кількістю опадів, температура морської води круглий рік залишається приблизно однаковою: від +22°С взимку і до +26°С в літні місяці. Саме тому Ейлат має репутацію престижного зимового курорту, ідеального місця, куди можна вирватися із холодної Європи. Однак все більше туристів відкривають для себе й літній відпочинок.
Багатий підводний світ Ейлатської затоки приваблює сюди численних прихильників дайвінгу. Одна з найголовніших родзинок акваторії Ейлату - коралові рифи. В 1966 р. Ейлатське узбережжя було проголошене природнім заповідником. В Ейлаті більш ніж десяток чудово обладнаних центрів підводного плавання.
Вітер, який дує тут протягом цілого року, створює чудові умови для віндсерфінгу і вітрильного спорту.
Однією з найвідоміших атракцій Ейлату є Підводна Обсерваторія, яка розташована на відстані 8 км на північ від центру міста. ЇЇ білу вежу можна побачити здалека. На глибині 6 м, скрізь скляні стіни двох залів можна побачити захоплюючі картини життя підводного світу.

Єрусалим

Тури до Єрусалиму це християнські і мусульманські святині, найдивовижніші визначні пам'ятки Єрусалиму які зроблять так, щоб ваш відпочинок в Єрусалимі запам'ятався на все життя. Якщо ви бажаєте потрапити в кращі готелі Єрусалиму, краще забронювати номери наперед. Святиня трьох релігій, Єрусалим, до цього дня вражає уяву, і тури до Єрусалиму завжди мають попит. Відпочинок в Єрусалимі  – це теплі береги Червоного моря, найнижча точка Землі і саме святе місце в світі. Купуючи тури до Єрусалиму, Ви можете бути упевнені, що за весь час Вашого відпочинку нудьгувати Вам не доведеться. Проведіть відпочинок в Єрусалимі, і незабутні враження, які ви отримаєте і будуть найяскравішим і найдорожчим сувеніром, який можна привезти з Ізраїлю.
Туристи прагнуть потрапити сюди в першу чергу, щоб побачити своїми очима святині трьох релігій - іудаїзму, християнства та ісламу. Для евреїв святинями є Стіна Плачу і безцінні реліквії єврейського кварталу, для християн усіх конфесій - храми, зведені там, де ступала нога Ісуса, для мусульман - величні мечеті на Храмовій горі. Стіна Плачу, творіння царя Ірода, протягом тисячоліть є символом надії і відрождення, втіленням мрій ізраїльського народу, який бачить у тій стіні своє минуле, теперішне і майбутнє. Храм Гробу Господнього, місце розп’яття і поховання Ісуса Христа, є найсвятішим і найшанованішим місцем для християн всього світу. На Храмовій горі збудовані дві мечеті - Аль Акса і Купол скелі, які займають важливе місце у мусульманському віросповіданні.

Сучасні визначні місця Єрусалиму сконцентровані навколо гори Герцль, тут знаходяться ізраїльський парламент Кнесет і Музей Ізраїлю.
Погода в Єрусалимі відповідає середземноморському клімату: спекотне сухе літо і прохолодна зима з дощами.
Відвідування Вічного міста - дійсно незабутнє враження. Тим, хто приїжджає до Єрусалиму за духовною їжею, хто хоче просто розважитись під час відпустки, легендарне місто обіцяє здійснення будь-якої мрії і надії.

Нетанія

Нетанія - одне з найгарніших міст Ізраїлю, це ідеальне місце для індивідуального і групового туризму, розташоване в центрі країни, всього в 30 км від Тель-Авіву і 50 км від Хайфи. Місто туризму, діамантів і спорту.
Натанія - це перлина Середземномор’я із м’яким кліматом, чудовими парками, гарними вулицями, великим вибором готелів і можливістю прекрасно провести час протягом всього року.

Прибережна зона Нетанії - 14 км. Це 9 обладнаних доглянутих міських пляжів із золотистим дрібним піском. Саме пляжі вважаються основною родзинкою Нетанії, магнітом, який притягує щорічно тисячі туристів.
Місто приваблює також прихильників екстремальних видів спорту - дайвінгу, серфінгу, водних лиж, вітрильного спорту і параглайдінгу.
Набережна  Нетанії - найвеселійша і найжвавіша частина міста, тут багато кафе і ресторанів, оглядових майданчиків і атракціонів для дітей. Саме тут у літні місяці під відкритим небом організовуються танцювальні шоу, ярмарки, виставки, концерти і фестивалі.
Місто славиться великою кількістю музеїв, серед яких в першу чергу варто відвідати Музей «Бейт Хагдудім» («Єврейського Легіону» ), Музей «Пнінат Шивтей Исраель» («Перлина Колін Ізраїльських»), Музей археології, природи і мистецтва.
Нетанія відрізняється помірним кліматом, із тривалим сонячним літом, м’якою весною і осінню і дощовою зимою. Середня температура повітря влітку складає +30°С, води +27°С.

Тель - Авів

Весняний Пагорб, Місто-сад, Біле місто - так називають одне з найбільших міст Ізраїлю - Тель-Авів.
Місто було засноване 1909 року, у сучасних кордонах створене 1949 року злиттям відносно молодого міста Тель-Авів із древнім містом Яффо.

Тель-Авів - міжнародний центр туризму на Середземному морі. Клімат середземноморський. Зима тепла і дощова. Середня температура січня, найхолоднішого місяця, +13°С. Літо довготривале і спекотне. Найтепліший місяць - серпень, його середня температура становить +27°С.
Чудово розвинута інфраструктура міста, велика кількість пляжів, ресторани, кафе, торгівельні центри, багате культурне життя роблять Тель-Авів популярним в Ізраїлі місцем відпочинку. Тель-Авів назиають «містом, що ніколи не спить».
Тель-Авів є одним з найважливіших культурних центрів Ізраїлю, в якому дуже вдало співіснує історична і сучасна сторони міста.
Місто влаштоване таким чином, що, не зважаючи на його великі розміри, ним дуже зручно і приємно ходити пішки, і головне - цікаво дивитися по сторонах. Велика кількість визначних місць роблять курорт Тель-Авів дуже привабливим. Варто побачити поселення Рош Хаін із реставрацією перших поселень, різноманітні монастирі, вежу Шалом, мечеть  Махмудіе тощо.

Хайфа

Хайфа - третє за величиною місто Ізраїлю і одне з найгарніших міст східного Середземномор’я, воно велично здіймається над морем серед зелених садів і лісів.
З багатьох точок міста можна побачити золотий купол храму Бахаїв, який яскраво сяє у променях сонця. Цей храм є центром бахайської релігії. Навколо храму розташовані сади, які розкинулися 19-ма терасами з фонтанами і доріжками.

Хайфа багата на чисті пляжі, які тягнуться від Тихого пляжу, вздовж алеї Бат Галім до центрального узбережжя Кармель і до пляжу Дадо. На пляжах знаходяться центри розваг для всієї сім’ї.
Всі прихильники екстремальних видів спорту запрошуються до пляжу серфінгістів Бат Галім, який вважається особливим, адже це єдиний пляж в країні, який звернений на північ, де проходять сильні західні вітри, паралельні берегу моря.
Хайфа пропонує туристам піщані пляжі, чисте гірське повітря, можливість насолодитися красою і радістю життя. Все це доповнюється великою кількістю кафе і ресторанів, торгівельними центрами, комфортабельними готелями і численними музеями і художніми галереями. Варто побувати в Національному музеї науки і разом з акторами-екскурсоводами відвідати німецьку колонію.
Печера пророка Іллі - одне з найвідоміших і святіших місць в очах юдеїв, християн і мусульман. Тисячі прочан щорічно приїжджають до Хайфи з метою відвідати печеру, в якій жив пророк Ілля після втечі від розгніваного ізраїльського царя Ахава. Християни збудували над печерою монастир, який належить кармелітам. Юдеї моляться про зцілення хворих і так само як біля Стіни Плачу в Єрусалимі залишають записки із побажаннями.
Нічне життя вирує у різноманітних клубах, які розташовані на всіх рівнях гори Кармель. Хайфа відома також своїм щорічним кінофестивалем і фестивалем джазу і блюзу.
Хайфа - це північні ворота Ізраїлю, звидси можа здійснити подорож до Галілеї.
Клімат Хайфи із характерно спекотним літом і м’якою зимою. Найжарчішим місяцем є серпень, у цей час середня температура повітря +30°С.


Rambler's Top100
Metrika counter