17

Jan
2019

В МАУ почали діяти нові правила провезення ручної поклажі

Розміщене від: підтримка/ 1071 0

На рейсах МАУ з 15 січня введено в дію нові правила провезення ручної поклажі.

Оновлена ​​політика авіакомпанії передбачає, що пасажири, які купили квитки після 1 листопада 2018 року по тарифам без багажу, зможуть брати на борт тільки один предмет ручної поклажі з розмірами до 55х40х20 см і вагою до 7 кг, а також верхній одяг, парасольку і милиці або палицю у випадку необхідності.

Всі інші речі, включаючи дамські сумочки, ноутбуки, фотоапарати, товари Duty Free, матеріали для читання, повинні бути упаковані в одну сумку відповідних розмірів.

Додаткова одиниця багажу обійдеться в 15 євро за переліт в один бік. Габарити додаткової сумки не  повинні перевищувати 40х30х10 см.

Згідно з новими правилами, пасажири економ-класу, які купили квитки з включеним багажем, зможуть провозити додатковий предмет ручної поклажі без додаткової плати.


Правила, які діяли до цього моменту дозволяли всім пасажирам економ-класу провозити безкоштовно в салоні один основний предмет вагою до 7 кг і габаритами до 55х40х20 см, а також додаткові предмети, сумарна вага яких не перевищує 5 кг: дамську або чоловічу сумку, фотоапарат або бінокль, портативний комп’ютер, пресу для читання, парасольку, верхній одяг.