250грн

1,5 год

Даний екскурсійний тур дозволяє побачити всі найголовніші пам'ятки Києва всього за 1 годину 30 хвилин.
80грн

3 години

Поділ - найцікавіший район Києва. Тут до сих пір зберігся старовинний дух Києва, а також три чверті всіх пам'яток архітектури міста.
80грн

2-3 год

Пішохідна екскурсія найкрасивішою вулицею Києва - Андріївським узвозом. Ви дізнаєтесь чимало київських міфів, страшних історій і містичних легенд.
80грн

2,5 год

Пішохідна екскурсія старовинним аристократичним районом Києва. Знайомство з найвідомішими і незвичайними особняками Печерська.
110грн

1 день

Чи знали Ви, що у Львові найбільше кав'ярень та ресторанів в Україні і що саме Львів найвідвідуваніше місто нашої держави.
100грн

2 години

Уявити Львів без кави просто неможливо. А приїхати і не випити горнятко кави це вже безглуздо.
150грн
Якщо випадково вночі Ви не зможете заснути, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра
85грн

2 год.

За дві години екскурсії ви побачите Львів з іншого боку. Матимете нагоду зробити чудові фотографії, від яких дух перехоплюватиме тим, хто не наважився відірватись від землі.
90грн

2.30 год.

Якщо ви захочете побачити цілком інший Львів – спустіться у його підземелля. Ви побачити кавові та винні підземелля Львова, підземелля в яких молились монахи.
120грн

3 год

Під час екскурсії ви зможете оглянути культові споруди міста: неоготичну церкву Ольги та Єлизавети, костел Марії Магдалини, собор Св. Юра
Показані 1-10 з 11 результатів for Екскурсії по містуClear All