250грн

1,5 год

Даний екскурсійний тур дозволяє побачити всі найголовніші пам'ятки Києва всього за 1 годину 30 хвилин.
80грн

3 години

Поділ - найцікавіший район Києва. Тут до сих пір зберігся старовинний дух Києва, а також три чверті всіх пам'яток архітектури міста.
80грн

2-3 год

Пішохідна екскурсія найкрасивішою вулицею Києва - Андріївським узвозом. Ви дізнаєтесь чимало київських міфів, страшних історій і містичних легенд.
80грн

2,5 год

Пішохідна екскурсія старовинним аристократичним районом Києва. Знайомство з найвідомішими і незвичайними особняками Печерська.
150грн

2 години

Уявити Львів без кави просто неможливо. А приїхати і не випити горнятко кави це вже безглуздо.
175грн
Якщо випадково вночі Ви не зможете заснути, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра
200грн

2 год.

За дві години екскурсії ви побачите Львів з іншого боку. Матимете нагоду зробити чудові фотографії, від яких дух перехоплюватиме тим, хто не наважився відірватись від землі.
75грн

2.30 год.

Якщо ви захочете побачити цілком інший Львів – спустіться у його підземелля. Ви побачити кавові та винні підземелля Львова, підземелля в яких молились монахи.
150грн

3 год

Під час екскурсії ви зможете оглянути культові споруди міста: неоготичну церкву Ольги та Єлизавети, костел Марії Магдалини, собор Св. Юра
75грн

2,5 години

Під час Екскурсії ви зможете ознайомитися таємницями Середньовічного Львова. Пізнаєте його Національні Особливості та незліченну кількість видатних пам'яток архітектури
Показані 1-10 з 10 результатів for Екскурсії по містуClear All