Все, что вы хотели знать о Львове, все "самое-самое" за 3 дня!
250грн

1,5 год

Даний екскурсійний тур дозволяє побачити всі найголовніші пам'ятки Києва всього за 1 годину 30 хвилин.
80грн

3 години

Поділ - найцікавіший район Києва. Тут до сих пір зберігся старовинний дух Києва, а також три чверті всіх пам'яток архітектури міста.
80грн

2-3 год

Пішохідна екскурсія найкрасивішою вулицею Києва - Андріївським узвозом. Ви дізнаєтесь чимало київських міфів, страшних історій і містичних легенд.
80грн

2,5 год

Пішохідна екскурсія старовинним аристократичним районом Києва. Знайомство з найвідомішими і незвичайними особняками Печерська.
150грн

2 години

Уявити Львів без кави просто неможливо. А приїхати і не випити горнятко кави це вже безглуздо.
175грн
Якщо випадково вночі Ви не зможете заснути, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра
200грн

2 год.

За дві години екскурсії ви побачите Львів з іншого боку. Матимете нагоду зробити чудові фотографії, від яких дух перехоплюватиме тим, хто не наважився відірватись від землі.
75грн

2.30 год.

Якщо ви захочете побачити цілком інший Львів – спустіться у його підземелля. Ви побачити кавові та винні підземелля Львова, підземелля в яких молились монахи.
150грн

3 год

Під час екскурсії ви зможете оглянути культові споруди міста: неоготичну церкву Ольги та Єлизавети, костел Марії Магдалини, собор Св. Юра
Показані 1-10 з 11 результатів for Екскурсії по містуClear All