Підземелля Львова

Дата туру

Щодня

Тривалість

2.30 год.

Перегляди

671

Mаксимум місць

25
Година початку 11: 00, 13:00, 15:00
Збір біля Оперного Театру
Опис туру

Під час екскурсії Ви побачити кавові та винні підземелля Львова, підземелля в яких молились монахи і ті у яких створювались алхімічні зілля.
Опис даних підземель наведений нижче:
Підземелля Домініканського монастиря.

Якщо ви захочете побачити цілком інший Львів – спустіться у його підземелля. Зовні він пишний, бароковий, еклектичний, класичний, а на глибині – строгий та готичний і навіть дещо містичний. Підземні тунелі міста нині зберігають чимало таємниць. Вчені припускають, що колись це був перший ярус княжого палацу Лева Даниловича. Тут ми побачимо келію монаха-аскета і зал катувань, а також дізнаємось про таємничі історії людей, пов’язаних із цим підземеллям.
Підземелля музею – аптеки.

Одна із середньовічних аптек, яка працює і сьогодні, де зберігається багато експонатів та цікавих історій. У підземеллі аптеки-музею на площі Ринок досі зберігся аромат вина — колись в аптеках виготовляли не тільки ліки... Виробляли також косметичні засоби, мило, продавали тістечка, каву. Бурхливий розвиток аптек припав на початок XVIII ст. – вони одержали право торгувати алкоголем.
Підземелля «Копальня кави».

У Львові пахне кавою, а в цих підземеллях цю каву можна побачити на стінах і під ногами, адже Ви відвідуєте справжню шахту, копальню кави. Тут Ви зустрінете першовідкривача кави, як напою – Юрія Кульчицького, прогуляєтесь справжніми середньовічними підземеллями і зможете попробувати фірмену «запаяну каву».
Підземелля кав’ярні «Лівий берег»

Сама кав’ярня розташована у підвалах Оперного театру. Де колись протікала знаменита львівська річка Полтва, яка зараз протікає під землею на простекті Свободи. У цих підземеллях Ви побачете і почуєте багато про будівництво найдовшого і найвідомішого львівського підземелля - колектора львівської річки Полтви. Як би львів'яни не скаржились на її поганий запах, вона неодноразово рятувала життя людей. Адже в роки ІІ Світової війни колектор Полтви став захистком для багатьох євреїв, що тікали з міста, а вже в повоєнні роки тут також переховувались українці.
Підземелля «Таємної аптеки»

Якщо Ви вважаєте, що бачили усі найцікавіші закутки старого Львова, то Ви дещо помиляєтеся! Існує загадкове місце, у якому Ви ще ніколи не бували – це інтерактивний музей «Таємна Аптека»…Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», що на площі Соборній 1, під час проведення будівельно-відновлювальних робіт було знайдено таємний вхід у підземелля. Тут виявили давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі "варить" мило для хабарників і "виготовляє" піґулки для щастя.
Додатково оплачуються вхідні квитки до підземелля:

  • Костелу Єзуїтів (дорослі 15 грн., діти та школярі безкоштовно);
  • Преображенської церкви (дорослі, студенти та школярі 5 грн.);
  • Домініканського монастиря (дорослі 15 грн., студенти та школярі 5 грн.).

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
Підземелля Львова 75 грн 50 грн 25 Щодня 2.30 год.

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua