FotorCreated

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Альберт, або найвища форма страти

Нова цікава подія у нашому місті! Львів готується до публічної “страти” злодія та шахрая Альберта. Відбудеться дійство на площі Музейній, тому всі бажаючі атракції та нових відчуттів — приєднуйтесь!

Львів знову в очікуванні чогось незвичайного. На цей раз це буде вулична медіа-вистава, за оповіданням Юрія Андруховича з назвою “Альберт, або найвища форма страти”. На вас очікуватиме чудова майстерність акторської гри, вражаюча музика та вишукана драматургія.

Відбудеться захід 29 травня, на майданчику площі Музейної, неподалік Домініканського собору. Вхід для всіх охочих вільний.

У текстовій формі історія поки не доступна для публіки, проте виставу ви вже можете переглянути. Йдеться про злодія та шахрая Альберта Вироземського, котрий бажаючи уникнути смертної кари піддався спокусі продати душу дияволу. Проте угода підписана кров'ю не дала бажаного результату і осіннього дня 1641 року на Львівській площі Ринок його було привселюдно спалено.

Львів став справжньою історичною декорацією для вистави, а окрім цього до дійства долучились львівські музиканти, такі як контрабасист Марк токар та співачка Уляна Горбачевська. Також до оповіді долучились Андрій Бєлов з тонкою графікою, яка оживає за допомогою роботи vj-group “CUBE”, та театр вогню “ПротиНочі”. Все це створює неповторний та ні з чим не порівняний стиль. Жива декламація тексту автором, чуттєвий спів, гра контрабасу, та анімація яка проектується на сцену...це дійсно захоплює уяву!

Вхід на перегляд є вільним, проте для всіх бажаючих підтримати мистецтво, є можливість придбати квитки у партерну зону. Вартість таких квитків становить 100грн. Придбати квитки можна у касах мережі “От-От”. Усі хто вирішить долучитись до благородної благодійної справи отримають на згадку ексклюзивні листівки від автора, котрі міститимуть автографи усіх учасників заходу.

Вистава з успіхом пройшла у п'яти найбільших містах нашої країни. А також на відомих фестивалях.

Організатори заходу - агенція подій Арт Поле.


Rambler's Top100
Metrika counter