aviaticket

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Топ-10 країн, де українцям найлегше отримати шенгенську візу

Рейтинг найбільш дружніх до українців країн. 

Напередодні літніх відпусток журнал Фокус склав рейтинг лояльності посольств шенгенської зони до українців. 

Словенія

Перше місце рейтингу зайняла Словенія, де мультивізи видають всім підряд, щоб туристи могли відвідати сусідню Хорватію, яка не входить до країн Шенгенської угоди. Зокрема, минулого року посольство видало українцям 94% мультивіз. 
У той же час сподіватися на отримання довгострокових віз не варто, зате у Словенії один з найнижчих відсотків відмов на короткострокові візи. 
Сервісний збір візового центру - 580 грн. 


Естонія

На другому місці розташувалася Естонія, в посольстві якої один з найбільших відсотків виданих українцям мультивіз, а також немає черг. В той же час влітку візи консульство приймає тільки студентів та пенсіонерів, решта ж повинні подавати документи в візовому центрі. 
Сервісний збір - 300 грн. 

Латвія

Третє місце топа заслужено отримала Латвія, яка за 2014 мала лише 0,2% відмов, адже у них лояльні вимоги до пакету документів. До того ж у цій країні досить легко зробити вид на проживання бізнесменам та інвесторам. 
Сервісний збір - 400 грн.

Португалія

Несподівано четверте місце зайняла Португалія, до якої туристи звертаються дуже рідко. Країна не має візового центру, а от у посольстві майже немає черг, дуже лояльні вимоги до документів і один з найнижчих рівнів відмов. 

Австрія

П'яте місце рейтингу зайняла Австрія, яка також славиться своєю невисокою часткою відмов. Разом з тим туристам, які останні три роки не отримували шенгенських віз, необхідно пройти співбесіду в посольстві. 
Сервісний збір - 615 грн. 

Литва

Посольство Литви, незважаючи на те, що кілька років тому було одним з найменш проблемних, зайняло лише 6 місце, адже якість надання послуг знизилося. Зокрема, електронний запис на подачу документів не працює, а трубку ніхто не бере . Однак це не заважало візовому центру мати один з найвищих відсотків видачі мультивіз (82%). 
Сервісний збір складає 450 грн. 


Словаччина

На сьомому місці рейтингу опинилася Словаччина, де останнім часом ввели дуже жорсткі вимоги. Зокрема, за словами туристів, потрібно повністю оплатити готель і надати підтвердження про переказ грошей з печаткою. Якщо ж готель не має печатки, його власник повинен запевнити свій підпис нотаріально, а також надати копії документів про ведення бізнесу. Однак навіть у разі підтвердження оплати у видачі візи можуть відмовити з причини «недостатньо дорогою» готель.
Сервісний збір - 250 грн. 

Данія

Також лояльно ставляться до українців у Данії, яка посіла восьме місце топа. Однак очікувати подачі документів доведеться аж 48 днів. До того ж данці дуже рекомендують бронювати їх акредитовані МЗС готелі. Що це дає - незрозуміло, всього таких готелів близько 20.
Сервісний збір візового центру становить - 630 грн. 

Швейцарія

На передостаннє місце вийшла Швейцарія, яку цікавлять в першу чергу українські бізнесмени. Наприклад, у візовому центрі навіть пропонують пакет «супер-преміум», до якого крім VIP-відпочинку з напоями та солодощами входить дозвіл на подачу документів разом з особистим охоронцем. 
Сервісний збір - 535 грн. 

Голландія

Завершує рейтинг Голландія, консульство якої є лідером як за кількістю мультивіз (68%), так і з відмов (4,3%). Також у неї високі вимоги до резервації готелю - крім повної оплати також заявник повинен надати лист-підтвердження, вказавши кілька цифр кредитної картки, з якої надходили гроші. 
Візовий центр візьме за послуги 560 грн.

 Нагадаємо, раніше консул Чехії розповів, як українцям отримувати п'ятирічні мультивізи. Зокрема, за умови надання копій попередніх використаних шенгенських віз заявник може подати заяву на багаторазову короткострокову візу терміном на один рік, яка після вичерпання дає можливість подати заяву на візу строком на два роки, використавши яку турист зможе отримати візу на п'ять років.


Rambler's Top100
Metrika counter