23

Nov
2018

Безвітряні бухти Шарм-ель-Шейха

Розміщене від: підтримка/ 1017 0

Середня температура води Червоного моря в районі Шарм-ель-Шейху протягом року не опускається нижче + 23 ° C.  Що сприяє росту коралових рифів. Дощі також бувають дуже рідко. Однак в зимовий період в Єгипті дмуть сильні сезонні вітри.

Для комфортного відпочинку в цей період рекомендуємо обирати готелі в максимально захищених бухтах від вітру. Найбільш захищений район Єгипту від вітру знаходиться на Синайському півострові.

До таких бухт в районі Шарм-ель-Шейху можна віднести:

Наама Бей


Найбільш безвітряний район всього Єгипту. Це найбільш підготовлена для відпочинку частина курорту. Тут прекрасний піщаний пляж з розчищеним від коралів та пологим входом у море. Для тих, хто хоче купатися подалі від берега, влаштовані спеціальні понтони.

Наама Бей добре підходить для відпочинку з дітьми. Для  молоді також добре підійде цей район.  У безпосередній близькості від готелів розташовані: торгові крамниці, кафе-кальян, бари, ресторани та нічні клуби. Для прихильників дайвінгу недалеко від берега є коралові рифи з великою кількістю рибок.

У Наама Бей широка і довга набережна з рядами ресторанчиків, кафе, магазинів, старе місто (Old Market) знаходиться в близькій досяжності, а також безліч клубів і дискотек (відоме Hard Rock Café знаходиться саме в Наама).  Також відносно не далеке (15-20 км) розташований надсучасного торгово-розважальний комплекс SOHO Square – з неймовірною кількістю ресторанів, магазинів, співаючий фонтан і парком атракціонів для дітей. Також тут найбільша сцена в Шарм-ель-Шейху, на якій щодня відбуваються концерти.

Шаркс Бей (Sharks bay)

Ще одна досить захищена від сезонних вітрів бухта Шарм-ель-Шейху. Окрім цього вона розташований найближче до аеропорту (всього в 5 км). Однак бухта Шаркс Бей більш відома великою кількістю коралових рифів в прибережних зонах. Коралові плато починаються від самого берега і заходять далеко в море. Більшість пляжів оснащені понтонами.  Занурюватися можна в буквальному сенсі з берега, течій практично немає, глибина в середньому близько 20м., видимість відмінна! Тут ви зможете розглянути корали поблизу, а також помилуватися найрізноманітнішими рибками.

Шарм-ель-Майя

Бухта Шарм-ель-Майя  розташована на південно-західному районі курорту і захищена від вітру з усіх сторін. Готелі в цій бухті розташовані в три лінії з різною ціновою категорією.
З гавані відправляються прогулянкові катери, які відвезуть Вас в морську подорож до національного парку Рас-Мохаммед .

В цій ж частині Шарм-ель-Шейху знаходиться Старе місто з безліччю магазинчиків і кафе.

Тут одні з найкращих піщаних пляжів з пологим заходом в море.

 

Хадаба

Розташований він між Наама-Беєм і Шарм-ель-Майєю, поблизу від знаменитого Старого міста і бухти Рас-Умм-ель-Сід . Цей район останні роки досить активно розвивається і забудовується новими готелями і розважальними центрами. Один з таких найвідоміших комплексів є «1001» ніч. Крім цього центру є ще дельфінарій, торговий район Іль Меркато і аквапарк в готелі Альбатрос.
В основному вхід в море стрімкий і крутий. Берег поділений між готелями, які тут розташовуються. Але у деяких готелів, таких як El Faraana Club, Iberotel Club Fanara і Reef Oasis Beach Resort, піщаний вхід в море.

Рас-Ум-ель-Сід

Бухта затишно розташована між Наама-Бей і Шарм-ель-Майя. Вітрів тут майже не буває, а температура вночі в найхолодніший період ну опускається нижче 16-17° C.  Бухта Рас-Ум-ель-Сід відома своїм багатим підводним світом та неймовірними кораловими рифами. Це ще один райський куточок Шарм-ель-Шейху для дайвінга і сноркелінгу  У Рас-Умм-ель-Сіде також практично при кожному готелі є дайвінг-центри і окремі школи дайвінгу.