05

Sep
2014

Читальня просто неба у Львові

Розміщене від: підтримка/ 703 0

Сьогодні лавки у Львові перетворяться на комфортні місця для читання

З нагоди Форуму видавців у Львові та у рамках «Львів читає всюди» «Видавництво Старого Лева», в партнерстві з Львівською міською радою, організовує «Читальню просто неба: вулиця Лесі Українки» у п’ятницю, 5 вересня, о 18.00 а також мистецько-освітній проект: виставку книжкових ілюстрацій «Скарби Старого Лева», яка відбудеться у галереї «Аrt-е-faktgalereЯ» (вул. К. Левицького, 17), та курс лекцій для молодих художників.

«З метою розширення туристичного центру Львова, міська рада активно працює над тим, щоб зробити прилеглі до площі Ринок вулиці туристично привабливими. Однією з таких вулиць є вулиця Лесі Українки, на якій у вільному доступі невдовзі буде безкоштовний Wi-Fi та згодом з’явиться чимало інших цікавих принад. Перетворити на один день центральну пішохідну вулицю Львова на читальню просто неба, на наш погляд, хороша нагода послухати українських авторів, почитати українські книги та першими натрапити на книжкові новинки цьогорічного Форуму видавців. Це буде своєрідний літературний простір, у якому всіх оточуватимуть поетичні рядки, зустрічатимуть відомі поети, які читатимуть власні твори на лавках серед перехожих», – розповідає начальник управління туризму департаменту розвитку ЛМР Галина Малець.

Частина вулиці буде оформлена цитатами з поетичних творів Лесі Українки та українських поетів, звучатиме вулична музика. Лавки перетворяться на комфортні місця для читання, а одразу поряд з ними можна буде взяти книжки та горня чаю чи кави.