04

May
2014

Флешмоб I love ALFA JAZZ (4 травня)

Розміщене від: підтримка/ 546 0

Раді повідомити вам, що цього року, у день міста, відбудеться ще одна цікава подія – флешмоб “I love ALFA JAZZ”! Проходити вона буде 4 травня на площі Ринок. Флеш-моб буде яскравим, цікавим та надзвичайно масовим.

Всім активним і веселим мешканцям Львова, а також гостям міста радимо доєднуватись до цього заходу, адже таку подію просто неможливо пропустити. Всі учасники флешмобу отримають на пам’ять фірмові кепки фестивалю, а також здобудуть нові знайомства і велику кількість позитивних емоцій.

Вже четвертий рік Львів радо зустрічає Alfa Jazz Fest. Цьогоріч він відбудеться 12-15 червня. Як і завжди фестиваль буде доступним та відкритим для усіх охочих доєднатись до цього чудового дійства. 2 з 3 сцен фестивалю будуть повністю відкритими. Основна сцена фестивалю розташується у парку культури імені Богдана Хмельницького та як завжди матиме чудову затишну паркову фан-зону, на якій транслюватимуть всі концерти зі сцени. Чудова акустика, вільний доступ та надзвичайна якість — все це Alfa Jazz Fest.

Як завжди на фестивалі буде чудовий підбір музикантів світового масштабу, тому сюди щороку приїздить безліч вдячної публіки з усієї України та сусідніх держав.