19

Dec
2013

8 маловідомих місць Львова

Розміщене від: підтримка/ 509 0

Львів – це дуже цікаве та насичене шедеврами місто. Та деякі з них не потрапляють у класичні маршрути, залишаючись осторонь всеулюбленої центральної частини міста. Якщо Ви зібрались вже вкотре до Львова, залишились тут на ніч та вирішили відкрити для себе новий Львів, пропонуємо Вам список місць, які, не зважаючи на свою непопулярність, залишать Вас у захваті!

 1. Палац Дуніковського

Справжнім шедевром є палац Дуніковського, який був збудований у 1897- 1898 рр. на замовлення  Еміля Дуніковського. Сьогодні це філія Львівського національного музею .Знаходиться по вулиці Драгоманова 42.

 2. Вулиця з декількома назвами

 Львів – це фестивальне місто. З 2006 року у Львові проходить фестиваль “КіноЛев”. Чотири року назад у фестивалю з’явилась цікава та нестандартна традиція- до офіційної назви вулиці Архівної почали добавляти кожного року ім’я того, кому присвячений фестиваль. Тепер вулиця, крім основної, має ще чотири назви: Бергмана, Трюффо, Ільєнка і Параджанова.   

3. Дерев’яна церква на Сихові

Далеко не кожен житель найбільшого спального району Львова знає, що посеред всіяного панельними будинками простору  заховався справжній шедевр сакральної архітектури- церква Пресвятої Трійці побудована ще у 17 столітті.

 4. Палац Юзефа Сосновського

Прогулюючись по вулиці Чупринки, мимоволі можна відчути себе героєм Гаррі Поттера, поглянувши на загадковий палац, який був побудований на початку 20 століття. Спроектований він був архітектором Юзефом Сосновським. Сьогодні – це  житловий будинок та хостел.

 5. Медова Печера

 Окрім архітектури, у Львові  є також багато унікальних пам’яток природи. Однією з таких є Медова печера, що знаходиться  на східній околиці міста в місцевості Майорівки. Загальна довжина ходів цієї печери аж 56 метрів. У печері навіть є кажани.

 6. Церква Святого Миколая Чудотворця

Більшість класичних маршрутів обходять один з найдавніших храмів Львова. Він був свідком часів заснування міста. Обов’язково відвідайте його по вулиці Богдана Хмельницького 28.

 7. Пам’ятник Рюкзаку

Напевно, один з найбільш нестандартних пам’ятників України. Рюкзак -це дійсно важлива річ у житті кожного, адже облегшує життя туриста і забирає зайві речі з рук. Цей символ(рюкзак) об’єднував людей різних поколінь та національностей.  Пам’ятник було встановлено  у внутрішньому дворику географічного факультету університету ім. Івана Франка по вул. Дорошенка 41.

 8. Підземелля Львова

Є підрахунки, що під Львовом проходить близько 100 км підземель. Підземелля проходять колектором річки Полтва, підвалами на площі Ринок, а також підземеллями монастирів. Найвідоміші з них, які Вам вдасться відвідати це підземелля Єзуїтського костелу, підземелля аптеки- музей, підвали колишнього Домініканського монастиря. А під Преображенською церквою знаходяться найбільші за розміром підземелля у Львові.

Карпати чудові у будь яку пору року. Запрошуємо вас помилуватись незрівнянними краєвидами та покататись на лижах засніженими схилами.