24

Feb
2014

Як обрати санаторій у Трускавці

Розміщене від: підтримка/ 1205 0

Є у нас в країні місце, де можна вдосталь насолодитись природою, свіжим повітрям, мальовничими краєвидами та чудово оздоровитись. Звісно ж, мова йде про невелике, проте дивовижне місто Трускавець. Хоча його площа досить мала, у ньому зосереджена велика кількість вілл, готелів, пансіонатів та санаторіїв, тому якщо вас не направили на лікування кудись конкретно, вибір місця відпочинку та лікування вам доведеться обирати самостійно. Як не розгубитись у такій кількості пропозицій та залишитись задоволеним власним вибором? Про це і поговоримо. 

Розташування.

Завдяки вдалому географічному розміщенню бюветів та природному озелененню місцевості, помилитись з вибором розташування комплексу досить складно, проте є в житті речі, які змушують нас задуматись і над таким пунктом. Не всі бажають, та мають можливість проходити в день декілька кілометрів щоб попити води з центральних бюветів, тому варто знати, що є санаторії, які розташовані поруч з бюветами, а є і такі, які доставляють на свою територію воду в бочках. Користь від такої води не менша, проте сам процес по душі не кожному.

Якщо ви бажаєте щодня пити воду з першоджерела, то вам підійдуть такі санаторії як Алмаз, Янтар, Рубін, Кристал, Міротель, Маріот, ЖеневаШале Грааль, Аркада, Свитязь.

Віддалене від бюветів місцерозташування мають санаторії: Карпати, Ріксос, Перлина прикарпаття,МолдоваШахтар, Дніпро-Бескид, Вернигора.

Розташування санаторіїв Трускавця

Лікувальна база.

Основний профіль курорту — урологія, гастроентерологія та загальне оздоровлення. Більшість санаторіїв має свою лікувальну базу, а інші пропонують лікування в міських поліклініках (БОЛ-1, БОЛ-2), або в діагностичному центрі “Мед-Палас”.

Варто зазначити, що оскільки Трускавець дуже відвідуваний курорт як мешканцями нашої країни, так і приїжджими туристами з далеких країв — тут працюють висококласні спеціалісти.

Власну лікувальну базу мають санаторії: Ріксос, Міротель, Женева, МаріотВернигораСвитязь, Віктор,Дніпро-Бескид, Карпати, Арніка, Аркада, Шале Грааль, Кришталевий Палац, Перлина Прикарпаття, Лісова Пісня.

Лікування у міській поліклініці вам запропонують санаторії: Алмаз, Янтар, Рубін, Кристал, Весна.

Лікування у діагностичному центрі “Мед-Палас” вам запропонують у санаторії “Весна”.

Лікувальна база Трускавця

Цінова політика.

Трускавець — курорт з досить гнучкою ціновою політикою у широкому діапазоні. Обрати відпочинок, який задовольнить вас як у ціні, так і за рівнем комфорту та лікування, досить не просто, проте можливо. Ціни на перебування коливаються від 230 грн до 2000 грн за номер за добу.

Підбираючи бюджетний варіант зверніть увагу на санаторії: Алмаз, Янтар, Рубін, Кристал, Весна, Дніпро-Бескид, Арніка, Аркада, Молдова, Південний.

Санаторії які пропонують відносно середні ціни: Вернигора, Карпати, Шахтар, Кришталевий Палац, Перлина Прикарпаття.

Якщо ви вирішили відпочити у санаторії VIP-класу, то вам підійдуть: Міротель, Свитязь, МаріотРіксос, Женева, Шале Грааль.

Санаторії Трускавця

Розваги.

У якому б санаторії ви не розмітились, ви завжди зможете відвідати один з розважальних комплексів та нічних клубів, які розташовані у центральній частині міста. Проте можна розміститись у санаторіях, які мають власну чудову розважальну базу.

Санаторії, у яких є власні СПА центри: Ріксос-Прикарпаття, Женева, Міротель, Венигора, Карпати, Дніпро-Бескид, Кришталевий Палац, Свитязь.

Якщо вас цікавить більярд, кафе та інші розваги, завітайте у такі санаторії: Свитязь, Карпати, Вернигора, Ріксос-Прикарпаття, Молдова, Шале Грааль, Міротель.

Звичайно, це далеко не всі поради, які можна дати при виборі відпочинково-лікувального комплексу у Трускавці. Такий відпочинок та лікування варто підбирати індивідуально, адже саме тоді можна обрати ідеальне місце для оздоровлення, яке принесе вам чудовий результат.

Якщо у вас виникли питання, то ми з радістю допоможемо вам підібрати санаторій, у якому ви проведете незабутню відпустку. Докладну інформацію по санаторіях Трускавця мона переглянути тут

Бассейны Трускавца