08

Feb
2017

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Розміщене від: підтримка/ 1209 0

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.

Наприклад, можна влаштувати пікнік – оберіть для цього в moyo.ua  термосумку Thermo  і навіть у літню спеку матимете прохолодні напої.  Спокійно беріть із собою також фрукти та продукти, які псуються від спеки (наприклад, шоколад) – спеціальні термобокси допоможуть втримати холод в середині близько 15 годин.

Влаштуйте собі відпустку на власній машині

Мандрівники, які подорожують окремо, самі відповідають за маршрут, і самі мають стежити за своєю зручністю та безпекою. Дотримуйтесь наступних пунктів, і ваша подорож стане не тільки цікавою, а й легкою та безпечною.

  • Підготуйте усі потрібні документи: технічний паспорт на авто, водійські права (теоретично буде краще, якщо  ви встигнете оформити документ міжнародного зразку, але насправді можна їздити і з національними правами), і, головне – страховка. Також не забудьте і про свої страхові документи і паспорти.
  • Сплануйте свій маршрут – оберіть дороги, якими зручніше пересуватися, розрахуйте час, який збираєтеся витратити на дорогу та можливі місця для стоянок – наприклад, якщо ви затримаєтесь на пропускному пункті, можете не встигнути дістатися до місця призначення вчасно. Найзручніше мати в машині GPS-навігатор, який і дорогу підкаже, і місця, де можна заправитися чи переночувати.
  • Пам’ятайте, що перед вами довга дорога і статися може будь що – обов’язково візьміть із собою запасне колесо, трос для буксування, аптечку, обладнану згідно із європейським стандартом та державний розпізнавальний знак з написом «UA».
  • Якщо їдете за кордон, про всяк випадок зареєструйтеся у мережі каучсерфінгу (наприклад, можна створити сторінки на таких сайтах, як BeWelcome або Cauchsurfing). На цих сервісах можна познайомитися з людьми, які зможуть вас прихистити у тому випадку, якщо ви не встигнете заселитися в готель або хостел, або знайти місцевих жителів, які покажуть місто.
  • І останнє – зробіть список місць, які б ви хотіли побачити. Адже, щоб відхилятися від плану, його треба мати. Буде добре, якщо ви відвідаєте усі найвизначніші пам’ятки, ще краще – якщо дізнаєтеся, наприклад, в місцевих жителів або на спеціальних форумах про цікаві нетуристичні місця – часто вони не менш цікаві, але не такі людні і більш атмосферні.

Щасливої дороги

І от, маршрут прокладений, речі зібрані, бак наповнений, і ви сидите на валізах… Не хвилюйтеся! Поїздка на власній машині дійсно зручно: вам не треба шукати свій багаж а аеропорті, хвилюватися, що не встигнете на літак чи екскурсійний автобус та миритися з купою набридливих та гучних туристів з інших країн. Ви самі вирішуєте куди піти, можете загубитися у натовпі місцевих жителів і відчути справжню атмосферу подорожі – саме тут і починається найцікавіше!