21

Jan
2014

Як вибрати рюкзак?

Розміщене від: підтримка/ 907 0

Якщо Ван набридла велика сумка, яка є незручною та постійно б’є по ногах, а ще крім цього болять плечі, тоді Вам варто подумати про  рюкзак.

Варто почати з того, що типів рюкзаків існує безліч.

Поділяються вони на такі: міські рюкзаки, експедиційні, штурмові, прогулянкові, для мультиспорту, велосипедні та інші

У цій статті коротко розлянемо основне на, що варто звернути увагу при підборі рюкзака

Міський рюкзак

Для міських справ

 Обсяг такого рюкзака зазвичай не повинен перевищувати 25-30літров. Такий рюкзак повинен бути практичним (з безліччю відділень для ручок, пакетів, води, зошитів). У рюкзаках такого типу не обов’язковий поясний ремінь.

 

 

Експедиційні-80-100літров

Для далеких подорожей, походів у гори  

Експедиційні рюкзаки призначені для перенесення важких вантажів на великі відстані. Найважливішим їх завданням є правильний розподіл навантаження по спині людини, перенесення значної частини навантаження на пояс, а, отже, на ноги. При цьому бажано забезпечувати максимально можливу вентиляцію спини. Такі рюкзаки мають товсті м’які (а іноді різної жорсткості) підкладки на плечових лямках поясі та спині. У більшості експедиційних рюкзаків присутня система регулювання довжини спини, що дозволяє здійснювати більш точну підгонку рюкзака під конкретну людину. Це може бути дуже важливо при тривалій перенесенні ваги. Такі ж системи можна зустріти і на рюкзаках інших видів.

 

 

Прогулянкові- 40-45літров 

Для коротких прогулянок 

Призначені для нетривалих ( 1-2 дні) виходів на природу і різних туристичних поїздок та екскурсій. Такі рюкзаки мають просту конструкцію. Навішування зазвичай обмежується кріпленнями для телескопічних палиць. Лямки, пояс і підкладки на спині не товсті. Добре продумується вентиляція спини. Довжина спини на таких рюкзаках регулюється вкрай рідко.

 

 

Для мультиспорту-30літров 

Для всіх видів спорту

Рюкзаки для мультиспорту представляють із себе максимально полегшені конструкції невеликого обсягу. Деякі з них йдуть відразу в комплекті з питною системою. Основними вимогами до таких рюкзаків є мінімальна вага, зручність перенесення і хороша вентиляція спини і плечей.

 

 

Велосипедні 

Для тих, хто любить велосипед

Рюкзаки для велосипедистів дуже схожі на прогулянкові рюкзаки. У них робиться посилена вентиляція спини. На поверхні рюкзака застосовуються вставки із світлоповертаючих матеріалів, а іноді встановлюються маленькі ліхтарики-маячки. Передбачається можливість кріплення до рюкзака велосипедного шолома.

Інформація частково взята з http://megasite.in.ua