28

Oct
2016

Названо кращий період бронювання готелів на Новий рік

Розміщене від: підтримка/ 774 0

Турсервіс TripAdvisor прорахував, що цікаві можливості з’являються в листопаді.

Фахівці відомого туристичного сервісу TripAdvisor назвали час найбільш вигідного бронювання готелів напередодні Новорічних свят. Для тих, хто не бажає відстежувати ситуацію ще в березні, цікаві можливості можуть з’явитися у другій половині листопада, зазначено в офіційному прес-релізі.

Повідомляється, що середня вартість готельного номера в європейському готелі становить близько $ 102 за ніч. У той же час з середини листопада ціни падають приблизно на 5 відсотків.

В Азії “сезон” вигідних пропозицій починається з вересня. Середня ціна за готельний номер в азіатській країні становить близько $ 68, однак туристи які забронюють в грудні заплатять на 16 відсотків менше.

Практично не змінюються ціни в готелях Центральної Америки. Середня вартість тут становить $ 115, а починаючи з серпня і до грудня вона зростає десь на 5 відсотків.

На Близькому Сході середня вартість готельного номера становить $ 162 з травня по листопад, після чого знижується приблизно на 17 відсотків.

В Африці також найкращий час для бронювання – листопад, в цей час ціни на готельні номери падають, в середньому, на 10 відсотків.

Ще більше падіння спостерігається в готелях Південної Америки – можна заощадити від 25 до 30 відсотків від вартості готельного номера при бронюванні з вересня.