02

Dec
2012

VI Міське Свято Пампуха

Розміщене від: підтримка/ 743 0

З 7 до 9 січня Львів запрошує гостей з цілої України, щоб відсвяткувати головну подію Різдва – п’яте міське Свято Пампуха

Протягом Свята на Вас чекають:

  • “Конкурс за звання «Кращий вертеп 2013»”

Виступи найкращих вертепів Галичини.

Вертепні сценки, які хоча й міняються з часом, у своїй суті передають містерію Різдва та залишаються одними з найкращих оздоб найвеличнішого християнського Свята. Протягом трьох днів Свята Пампуха кожен зможе побачити декілька різдвяних вистав та обрати найкращу для себе.

  • “Конкурс господинь”

До участі у цьому конкурсі запрошуються усі господині, що мають “фірмовий” рецепт Різдвяного пампушка. З давніх-давен випікання різдвяного смаколика мало містичний характер та вимагало неабиякої майстерності.  На Святі Пампуха Ви зможете усією родиною долучитися до випікання Пампушка простонеба та проявити усі свої кулінарні здібності.

  • “Конкурс пампухоїдів”

Цікаве дійство, в якому беруть участь люди,які полюбляють поласувати різдвяними пампушками.

У кожен день Свята на головній сцені відбуватимуться відбіркові тури серед претендентів на звання «Пампухоїд 2012» , а  в останній день буде обрано переможця!

Цікава та насичена розважальна програма, конкурси для дітей та дорослих, Різдвяний ярмарок, Коляда та Різдвяні танці – це все Свято Пампуха – 2013