11

Jan
0215

VIII МІСЬКЕ СВЯТО ПАМПУХА у Львові

Розміщене від: підтримка/ 756 0

Львів – це одне з небагатьох міст України де можна відчути справжню атмосферу Різдва. Тут вона завжди особлива. В цей час місто наповнюється святковим настроєм і емоціями, які неодмінно залишаться в серці кожного. У Львові бережуть в передають з покоління в покоління давні традиції святкування Різдва.
В період різдвяних свят у Львові, а точніше з 7 по 9 січня пройде міське свято Пампуха.
Вже в восьме Свято Пампуха перетворює площу Ринок на місце продовження святкування Різдва. Цього року організатори вирішили продовжити свято до 11 січня, щоб усі охочі змогли відвідати його і скуштувати різвяного памауха.

Цього року гості Свята матимуть змогу долучитися до давніх звичаїв та насолодитися виступами найкращих вуличних вертепів та дитячих ансамблів, різдвяними виставами, відвідати великий пампуховий ярмарок. Також на Святі працюватиме «Пампухова хата», де представлять неймовірну кількість пампушків, розкажуть особливості їх приготування та поділяться історією цієї смачної страви.

Традиційно вже діятиме «Львівська Різдвяна пошта», за допомогою якої усі охочі отримають унікальну можливість надіслати оригінальні мистецькі листівки із побажаннями «Веселого Різдва!» у будь-яку точку планету!

Також протягом Свята Пампуха будуть проведені конкурси на Найкращий вертеп, Найкращу господиню, Найкращого пампухоїда, Наймилішого ангела та Найкапоснішого чортика.

Програма свята

7-11 СІЧНЯ 2015 РОКУ у Львові на площі Ринок з 11:00 до 19:00!

Свято Пампуха із року в рік перетворює площу Ринок (північна сторона) у місце зустрічі родин і друзів, які з радістю продовжують святкування Різдва поза межами своїх домівок, де радо зустрічають своїх рідних та друзів, спільно колядують та частуються пампушками.

Щодня з 11:00 до 19:00 на Святі працюватиме Пампуховий Ярмарок, де презентують Різдвяні смаколики, серед яких пампушки. Пампушки з маком, сиром, кожному до смаку!

Також на головній сцені Свята (площа Ринок, північна сторона) з 14:00 до 19:00 пані Пампухова визначатиме, яка ж львівська господиня пече найсмачніші пампушки, оберуть найкращий вертеп, наймилішого ангела та найкапоснішого чорта!

січня 

На головній сцені Свята з 14:00 до 19:00

Дивимося та слухаємо різдвяні вистави вертепів конкурсу «Найкращий вертеп»
Беремо участь у пампухових конкурсах та забавах
З 18:00 колядуємо разом із гуртом «КурбАси»

8 січня

На головній сцені Свята з 14:00 до 19:00

Дивимося та слухаємо різдвяні вистави вертепів конкурсу «Найкращий вертеп», беремо участь у пампухових конкурсах та забавах
Обираємо «Найкращу господиню» 
З 
18:00 колядуємо разом з гуртом автентичної музики «Оленки»

9 січня 

На головній сцені Свята з 14:00 до 19:00

Дивимося та слухаємо різдвяні вистави вертепів конкурсу «Найкращий вертеп», беремо участь у пампухових забавах
З 18:00 колядуємо разом з гуртом «Перекоти Поле»

10 січня 

На головній сцені Свята з 14:00 до 19:00

Різдвяні вистави вертепів конкурсу «Найкращий вертеп»
З 18:00 колядуємо разом з театром тіней та світла «Див», гуртом «Йорий Клоц» та «Джалапіта»! Дивимось, слухаємо, відчуваємо та співаємо!

11 Січня 

На головній сцені Свята з 14:00 до 19:00

Беремо участь у пампухових конкурсах та забавах
Обираємо «Найкращий вертеп»
З 18:00 колядуємо разом з гуртом «Джалапіта»